Každej má rád pořádný dudy!

(23.9.2012 14:22:48)

A hurá do časů dávných, kdy pořádný dudy byly základem dobrejch kaleb a kdy se s tim nikdo moc nepáral. Nechť posly z těchto časů jsou kucí z bandy Barbar Punk. Jejich album se kdysi distribuovalo pouze na kamenných kotoučích. Dneska kluky barbarský můžete podpořit i přes PodporujiHudbu.com, kde si můžete stáhnout jejich album Vždycky budeme někomu vadit, jak jinak než ve formátu mp3. Neváhejte a... (pokračování)

Nápady?

(29.4.2012 23:03:18)

Projekt PodporujiHudbu.com je primárně stavěn pro kapely. Cílem je dát fanouškům možnost kapelu finančně podpořit byť i menším finančním obnosem, kapely mají jedinečnou možnost se zviditelnit a dostat svojí hudbu mezi lidi.
Celý projekt se neustále vyvíjí a jelikož se jedná o "one-man-show" projekt, někdy chybí trochu jiný pohled na věc. Pokud byste tedy měli jakékoliv nápady či podněty pr... (pokračování)

Fuck off people!

(12.4.2012 21:42:14)

Punkový písničkář Šrája, jehož refrén úvodního "singlu" Fuck off si budete broukat celý den, distribuje svoje CD s logickým náznvem 000000002 (první album neslo název no hádejte jakej) přes PodporujiHudbu.com.
Jeho songy na Evropě 2 asi neuslyšíte, a kdyby jo, myslim, že Šrája by to bral jako osobní prohru. Ale co... Fuck off people! Podporujte Hudbu!... (pokračování)

Aposepsis s videoklipem

(01.4.2012 19:03:04)

Singl nu-metal-rockové kapely Apsepsis "The Other" včetně videoklipu je k mání přes PodporujiHudbu.com. Chcete se k singlu a k videoklipu dostat? Kontaktujte kapelu, sledujte bandzone, zavítejte na koncert. V dubnu budete mít příležitost v Kralupech nad Vltavou a v Praze.

www.banzdone.cz/aposepsis... (pokračování)

Příděl kapel

(26.3.2012 23:23:39)

Další kapely přibývají do databáze, nicméně kapela Radio A (punk-crossover z Prahy) a písničkář Petr Kadlček (big beat-acoustic) mají už vouchery u sebe. Pokud tedy máte v plánu vyrazit na jejich koncert, určitě využijte možnost kluky podpořit. Mít kapelu je velká dřina a každá "kačka" se kapelám/umělcům hodí.
Další kapely jsou v jednání, počet voucherů na české scéně se tak brzy opět rozro... (pokračování)

Vouchery na vyzkoušenou připraveny

(11.3.2012 16:00:36)

Každá kapela zaregistrována do systému PodporujiHudbu.com má nyní šanci získat 20 voucherů na vyzkoušenou a to zcela ZDARMA. Jedinečná šance jak vyzkoušet nový způsob distribuce hudebních souborů a jak svojí kapelu zviditelnit! Poslední termín, kdy se kapela může přihlásit o své vouchery je 22.4. A jak se o vouchery přihlásit? Stačí napsat e-mail na ifno(at)podporujihudbu.com. Další postupy se... (pokračování)

PodporujiHudbu.com na Facebooku

(09.3.2012 21:18:18)

Podpořte stránky PodporujiHudbu.com kliknutím na tlačítko "To se mi líbí" v levé části stránky a buďte tak informováni o aktivitách PodporujiHudbu.com!... (pokračování)
Content, design, admin: Maty_loser, code: Aleshak